KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12453200

nr 1245 3200

Oidentifierad konstnär. Landskap, ej signerad. Olja på duk, 21x26

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 1 april 2019
kl 20:23:39