KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13835144

nr 1383 5144

Oidentifierad konstnär. Landskap. Ej signerad. Olja på duk, 39x79cm, yttermått inklusive ram: 49x89cm.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 8 mars 2021
kl 18:36:17