KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13189237
nr 1318 9237
Oidentifierad konstnär. Kustmotiv. Ej signerad. Olja på duk, 46x82 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 6 april 2020
kl 20:29:58
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr