KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13189237

nr 1318 9237

Oidentifierad konstnär. Kustmotiv. Ej signerad. Olja på duk, 46x82 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 6 april 2020
kl 20:29:58