KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12665144

nr 1266 5144

Oidentifierad konstnär. Kustlandskap med gård. Signerad. Olja på pannå, 38x67 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 29 juli 2019
kl 18:31:50