KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581401

nr 1358 1401

Oidentifierad konstnär. Kust, 1800-tal. Ej signerad. Olja på duk, 39x31 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 2 november 2020
kl 20:59:11