KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13038216

nr 1303 8216

Oidentifierad konstnär. Komposition. Ej signerad. Olja på pannå, 44x65 cm

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 januari 2020
kl 18:33:28

27/1 16:52:34 1      Vinnande bud