bakg

  KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12455445



*

nr 1245 5445


Oljemålning

Oidentifierad konstnär. Johannes Döparen. Olja på duk, 97x73 cm


Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.600 kr

Sista tid för bud online:

måndag 1 april 2019
kl 20:56:44


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
28/3 20:28:07 1      2.400 kr
28/3 20:28:38 1      2.400 kr
1/4 14:23:39 2      2.000 kr
1/4 14:23:39 1      2.200 kr (Budbetjänt)
1/4 20:51:44 3      Vinnande bud
1/4 20:52:31 3      Vinnande bud


Läs om budbetjänten
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: johannes döparen olja olja på duk oljemålning oljemålningar
  • 5089 Olja / collage
    Therese Reuterswärd (f. 1942), Sverige. Kompositio..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    27 juli kl 19:05
  • 1018 Oljemålning
    Anneli Nilsson Schelin (f. 1957), Sverige. Blomste..//
    Aktuellt bud: 1.000 kr

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    27 juli kl 20:20
  • 5116 Oljemålning
    Bertil Widbrandt (1914-1988), Sverige. Sträckande ..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    27 juli kl 19:33
  • 7124 Oljemålning
    Birger Hansson-Böe (1900-1986), Sverige. Blommande..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    27 juli kl 18:39
  • 4112 Oljemålning
    Börje Nehlin. Signerad, lada i skog, 31x53,5 cm, o..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    27 juli kl 18:42
  • 5088 Oljemålning
    Erik Lo Ohlqvist (1914-2004), Sverige. Sydländskt ..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    27 juli kl 18:24




Ladda ner broschyr