bakg

  KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12455445



*

nr 1245 5445


Oljemålning

Oidentifierad konstnär. Johannes Döparen. Olja på duk, 97x73 cm


Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.600 kr

Sista tid för bud online:

måndag 1 april 2019
kl 20:56:44


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
28/3 20:28:07 1      2.400 kr
28/3 20:28:38 1      2.400 kr
1/4 14:23:39 2      2.000 kr
1/4 14:23:39 1      2.200 kr (Budbetjänt)
1/4 20:51:44 3      Vinnande bud
1/4 20:52:31 3      Vinnande bud


Läs om budbetjänten
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: johannes döparen olja olja på duk oljemålning oljemålningar
  • 1204 Akryl
    Oidentifierad konstnär. Gitarr. Signerad, daterad ..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    idag
    19 augusti kl 18:20
  • 4017 Oljemålning
    1600-/1700-tal, Religiöst motiv. Olja på duk, 74x5..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    26 augusti kl 18:19
  • 3012 Oljemålning
    A Sund, 1945, Stockholmsmotiv. Olja på pannå, 45x3..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    26 augusti kl 18:09
  • 3061 Oljemålning
    Aisa Michaljova, Af Chapman in the night, signerad..//
    Aktuellt bud: 200 kr

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    26 augusti kl 20:12
  • 9371 Oljemålning
    Anders Finn. Signerad, daterad 44. Olja på pannå, ..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    idag
    19 augusti kl 18:21
  • 4019 Oljemålning
    Anna Julia Kockum (1839-1921), Sverige. Landskap i..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    26 augusti kl 18:28




Ladda ner broschyr