bakg

  KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12455445



*

nr 1245 5445


Oljemålning

Oidentifierad konstnär. Johannes Döparen. Olja på duk, 97x73 cm


Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.600 kr

Sista tid för bud online:

måndag 1 april 2019
kl 20:56:44


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
28/3 20:28:07 1      2.400 kr
28/3 20:28:38 1      2.400 kr
1/4 14:23:39 2      2.000 kr
1/4 14:23:39 1      2.200 kr (Budbetjänt)
1/4 20:51:44 3      Vinnande bud
1/4 20:52:31 3      Vinnande bud


Läs om budbetjänten
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: johannes döparen olja olja på duk oljemålning oljemålningar
  • 2271 Oljemålning
    A Alin, Sydländskt motiv. Olja på duk, signerad. 5..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    imorgon
    17 juni kl 19:26
  • 2364 Oljemålning
    Anna Kalinitchenko Jalpachik (1954-2013), Ukraina/..//
    Aktuellt bud: 1.000 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    17 juni kl 18:52
  • 8004 Oljemålning
    Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Mood indigo, 1986..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    om en månad
    15 juli kl 19:57
  • 2138 Oljemålning
    Arthur Wesley Cottrell, 1800-tal, landskap med kor..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    imorgon
    17 juni kl 18:54
  • 2252 Oljemålning
    August Hammarström, Motiv från Nacka. Signerad. Ol..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    imorgon
    17 juni kl 19:09
  • 2427 Oljemålning
    Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. "When", signer..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    imorgon
    17 juni kl 19:41




Ladda ner broschyr