KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12343362

nr 1234 3362

Oidentifierad konstnär. Hästar. Signerad SE Hellqvist. Olja på pannå, 15x33 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 11 februari 2019
kl 18:25:27