KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13038283

nr 1303 8283

Oidentifierad konstnär. Fäbodar. Signerad Lykke, daterad 1951. Olja på duk, 64x44 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 januari 2020
kl 18:27:50

27/1 18:20:33 1      Vinnande bud