KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12455446

nr 1245 5446

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Stadsmotiv. Olja på duk, 50x34

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 1 april 2019
kl 21:00:26