KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13117092

nr 1311 7092

2 st, Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på pannå, 56x76cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 2 mars 2020
kl 19:33:08