KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581558

nr 1358 1558

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, kustmotiv. Olja på duk, 45,5x83cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 november 2020
kl 19:56:30

31/10 10:29:08 1      Vinnande bud
31/10 10:39:50 1      Vinnande bud