KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581170

nr 1358 1170

Oidentifierad konstnär. 1800-talets mitt, rokokoram. Signerad. Olja på duk, uppklistrad på pannå, 21x28 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 2 november 2020
kl 20:40:30