KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13181363
nr 1318 1363
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Marin. Olja på duk, 44x80 cm
Kondition: skadad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 6 april 2020
kl 18:34:51
1.000 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr