KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13181363

nr 1318 1363

Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Marin. Olja på duk, 44x80 cm

Konditionsrapport: skadad

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 6 april 2020
kl 18:34:51