KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12342297

nr 1234 2297

Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Highland Kettle. Olja på pannå, signerad, 13x20

Utrop:

700 kr

Såld:

900 kr

måndag 11 februari 2019
kl 18:26:39