KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13735066
nr 1373 5066
O Bernander, Signerad, Åsögatan. Olja på duk, 65x80 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 januari 2021
kl 18:50:11
17/1 13:21:42
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm