KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13735066

nr 1373 5066

O Bernander, Signerad, Åsögatan. Olja på duk, 65x80 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 januari 2021
kl 18:50:11

17/1 13:21:42 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm