KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12455514

nr 1245 5514

Nils Ove Olson. Signerad, daterad -69, Båtar vid ebb. Olja på pannå, 26x34

Utrop:

400 kr

Såld:

350 kr

måndag 1 april 2019
kl 19:06:57