KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12756475

nr 1275 6475

Maurice Moberg

(f. 1923), Sverige

Oljemålning, Maurice Moberg (f. 1923), Sverige. "Valvbro", Signerad. Olja på duk, 71x75,5 cm

Maurice Moberg, född i Stockholm 1923, svensk målare och grafiker.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 september 2019
kl 18:18:18

15/9 21:31:22 1      Vinnande bud

Maurice Moberg

Läs mer om Maurice Moberg