KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12756475

nr 1275 6475

Maurice Moberg

(f. 1923), Sverige

Oljemålning, Maurice Moberg (f. 1923), Sverige. "Valvbro", Signerad. Olja på duk, 71x75,5 cm

Maurice Moberg, född i Stockholm 1923, svensk målare och grafiker.

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 22:23:18)
Uppdatera
Visning

fredag 13/9, lördag 14/9, söndag 15/9 och måndag 16/9

Auktionen
avslutas:

måndag 16 september kl 18:18:18

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
15/9 21:31:22 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Maurice Moberg

Läs mer om Maurice Moberg