KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12756466

nr 1275 6466

Maurice Moberg

(f. 1923), Sverige

Oljemålning, Maurice Moberg (f. 1923), Sverige. "En frostig vinterdag", Signerad. Olja på duk, 67x73 cm

Konditionsrapport: färgbortfall

Maurice Moberg, född i Stockholm 1923, svensk målare och grafiker.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 september 2019
kl 18:01:11

15/9 22:37:56 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Maurice Moberg

Läs mer om Maurice Moberg