KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13591353

nr 1359 1353

Matsola Burman

(1925-2008), Sverige

Oljemålning, Matsola Burman (1925-2008), Sverige. Signerad a tergo, "Sandsaga". Olja på duk, 65x64cm

Matsola Burman, svensk bildkonstnär född 1925, död 2008.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 9 november 2020
kl 19:24:02

6/11 08:09:59 1      1.000 kr
9/11 18:51:31 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Matsola Burman

Läs mer om Matsola Burman