KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13394337

nr 1339 4337

Mary Kirschbaum. Signerad, 1897, landskap. Olja på duk, 75x128cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 3 augusti 2020
kl 20:35:32

3/8 20:18:38 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor