KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13395038

nr 1339 5038

Martin Lindström. Signerad, landskap. Olja på pannå, 66x75cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 3 augusti 2020
kl 18:02:43

3/8 17:53:21 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor