KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12353026

nr 1235 3026

Märt Bormeister

(1916-1991)

Oljemålning, Märt Bormeister (1916-1991), Signerad, daterad 1994, blomsterstilleben. Olja på pannå, 40x37

Utrop:

700 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 18 februari 2019
kl 20:07:05