KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581073

nr 1358 1073

Marie Charlot, Flanerande damer på stranden. Signerad. Olja på duk, 50x60 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

800 kr

måndag 2 november 2020
kl 19:05:32

2/11 10:07:36 1      700 kr
2/11 19:00:32 2      Vinnande bud