KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581605

nr 1358 1605

Margit Öberg. "Gamla stan". Signerad Marg Öberg. Olja på duk, 45x32cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 november 2020
kl 20:15:38