KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12658023

nr 1265 8023

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Oljemålning, Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. "September Hund" signerad. Olja på duk, 46x35 cm

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

10.000 kr

Såld:

11.000 kr

måndag 15 juli 2019
kl 20:05:27

  • Klassiska

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk