KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13079014

nr 1307 9014

Louis Bourgeois-Borgex

(1873-1959), Frankrike

Oljemålning, Louis Bourgeois-Borgex (1873-1959), Frankrike. Boulogne s/mer. Signerad, daterad 1905. Olja på pappannå, 34x25 cm

Louis Bourgeois-Borgex, fransk bildkonstnär född 1873, död 1959.

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 17 februari 2020
kl 18:41:34

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Louis Bourgeois-Borgex

Läs mer om Louis Bourgeois-Borgex