KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13061006

nr 1306 1006

Lottie Woik-Eriksson, marin. Signerad. Olja på pannå, 88x115 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 10 februari 2020
kl 18:00:04

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor