KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12766398

nr 1276 6398

Lisa Netz

(f. 1936), Sverige

Oljemålning, Lisa Netz (f. 1936), Sverige. Komposition, signerad. Olja på duk, 80x80 ca

Konditionsrapport: slitage

Lisa Netz, svensk målare född i Falun 1936.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 23 september 2019
kl 19:51:45

Lisa Netz

Läs mer om Lisa Netz