KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12766398

nr 1276 6398

Lisa Netz

(f. 1936), Sverige

Oljemålning, Lisa Netz (f. 1936), Sverige. Komposition, signerad. Olja på duk, 80x80 ca

Konditionsrapport: slitage

Lisa Netz, svensk målare född i Falun 1936.

Utrop:

100 kr - 500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 17:03:25)
Uppdatera
Visning

fredag 20/9, lördag 21/9, söndag 22/9 och måndag 23/9

Auktionen
avslutas:

måndag 23 september kl 19:51:45

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Lisa Netz

Läs mer om Lisa Netz