KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13591014

nr 1359 1014

Lennart Alexandrie

(1930-2019), Sverige

Oljemålning, Lennart Alexandrie (1930-2019), Sverige. "Afton vid Stranden". Signerad, daterad 1991. Olja på duk, 53x58 cm

Lennart Alexandrie, svensk bildkonstnär född 1930, död 2019.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 9 november 2020
kl 19:19:29

4/11 17:36:06 1      100 kr
9/11 19:14:30 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Lennart Alexandrie

Läs mer om Lennart Alexandrie