KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581423

nr 1358 1423

Lee Reynolds

(f. 1936), USA

Oljemålning, Lee Reynolds (f. 1936), USA. Signerad, träd. Olja på duk, 100x125 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 2 november 2020
kl 20:25:35