KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581430

nr 1358 1430

Lee Reynolds

(f. 1936), USA

Oljemålning, Lee Reynolds (f. 1936), USA. Signerad, stadsmotiv med segelbåtar. Olja på duk, 120x151 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 2 november 2020
kl 18:15:25