KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581424

nr 1358 1424

Lee Reynolds

(f. 1936), USA

Oljemålning, Lee Reynolds (f. 1936), USA. Signerad. Olja på duk, 120x152 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 2 november 2020
kl 20:46:36