KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581426

nr 1358 1426

Lee Reynolds

(f. 1936), USA

Oljemålning, Lee Reynolds (f. 1936), USA. Signerad. Olja på duk, 120x151 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 2 november 2020
kl 20:57:53