KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581427

nr 1358 1427

Lee Reynolds

(f. 1936), USA

Oljemålning, Lee Reynolds (f. 1936), USA. Signerad, hus. Olja på duk, 151x120 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 2 november 2020
kl 20:43:15

Lis Husberg (f. 1920)