KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581434

nr 1358 1434

Lee Reynolds

(f. 1936), USA

Oljemålning, Lee Reynolds (f. 1936), USA. Signerad, havsmotiv. Olja på duk, 100x125 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 2 november 2020
kl 20:43:42