KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581433

nr 1358 1433

Lee Reynolds

(f. 1936), USA

Oljemålning, Lee Reynolds (f. 1936), USA. Signerad, berg. Olja på duk, 74x151 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 2 november 2020
kl 20:58:37

Marieberg
Lis Husberg (f. 1920)
Strömbergshyttans glasbruk
Gustavsbergs Porslinfabrik
Gustavsbergs Studio