KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581175

nr 1358 1175

Lasse Stevenfeldt

(1930-2014), Sverige

Oljemålning, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), Sverige. Landskap. Signerad, daterad 52. Olja på duk, 22x36 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 november 2020
kl 20:37:09

30/10 11:32:34 1      Vinnande bud

Lasse Stevenfeldt

Läs mer om Lasse Stevenfeldt