KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9601825

nr 960 1825

Lasse Stevenfeldt

(1930-2014), Sverige

Oljemålning, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), signerad Lasse S a tergo, komposition, bladets mått: 30x39 cm

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

2.000 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 maj 2015
kl 18:01:51

9/5 15:40:14 1      Vinnande bud

Lasse Stevenfeldt

Läs mer om Lasse Stevenfeldt