KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9601859

nr 960 1859

Lasse Stevenfeldt

(1930-2014), Sverige

Oljemålning, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), olja på pannå, ej signerad, 26x35

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 maj 2015
kl 19:23:57

11/5 18:40:01 1      Vinnande bud

Lasse Stevenfeldt

Läs mer om Lasse Stevenfeldt