KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12343182

nr 1234 3182

Lars Tärning

(f. 1945), Sverige

Oljemålning, Lars Tärning (f. 1945), Sverige. Stilleben med vinflaska. Signerad, daterad 2018. Olja på pannå, 43x27 cm

Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 11 februari 2019
kl 18:57:43

6/2 22:23:44 1      700 kr
11/2 18:52:43 2      Vinnande bud

Lars Tärning

Läs mer om Lars Tärning