KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13598193

nr 1359 8193

Lars Stenman

(f. 1954), Sverige

Oljemålning, Lars Stenman (f. 1954), Sverige. Monogramsignerad, Kvinna med äpple. Olja på duk, 50x50 cm

Lars Stenman, född 1954, svensk målare.

måndag 9 november 2020
kl 20:31:11

Lars Stenman

Läs mer om Lars Stenman