KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12846153

nr 1284 6153

Lars Norrman

(1915-1979), Sverige

Oljemålning, Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Sydländskmotiv. Signerad. Olja på pannå, 14x26cm

Lars Norrman, född 1915 i Helsingborg, död 1979, svensk målare och tecknare.

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 18:35:56

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Lars Norrman

Läs mer om Lars Norrman