KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13732018

nr 1373 2018

Lars Ahlin. Luxfabriken, Lilla Essingen. Signerad, daterad -98. Olja på duk, 37x45 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 januari 2021
kl 18:23:43

8/1 16:57:13 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm