KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12354297

nr 1235 4297

Kurt Heinonen

(1915-1983), Finland

Oljemålning, Kurt Heinonen (1915-1983), Finland. Sotenäs, signerad. Olja på duk, 49x19

Kurt Heinonen, född 1915 i Helsingfors, död 1983.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 18 februari 2019
kl 18:53:06

Kurt Heinonen

Läs mer om Kurt Heinonen