KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757416

nr 1275 7416

2 st, Kattgränd, Södermalm, Stockholm. Signerad. Olja på duk, 20x30 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 september 2019
kl 20:09:12

16/9 17:45:52 1      Vinnande bud