KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581067

nr 1358 1067

Josef Öberg

(1890-1967), Sverige

Oljemålning, Josef Öberg (1890-1967), Sverige. Stockholmsmotiv, vy mot Riddarholmen. Signerad J Öberg. Olja på duk, ca 30x33 cm

Josef (Jocke) Öberg, svensk bildkonstnär född 1890, död 1967.

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 2 november 2020
kl 19:20:29

2/11 09:25:11 1      500 kr
2/11 19:14:20 2      Vinnande bud

Josef Öberg

Läs mer om Josef Öberg