KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12892426

nr 1289 2426

John Johnson

(1915-1968), Sverige

Oljemålning, John Johnson (1915-1968), Sverige. Motiv från Paris, Pont l'Archevêché. Signerad. Olja på duk, 45x54 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 november 2019
kl 19:20:13

John Johnson

Läs mer om John Johnson