KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12455258

nr 1245 5258

Johan Johanson, Fartyg. Signerad. Olja på pannå, 62x93 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 1 april 2019
kl 18:21:54

29/3 12:38:37 1      200 kr
1/4 17:28:07 2      Vinnande bud