KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12455266

nr 1245 5266

Johan Heijer

(1876-1961), Sverige

Oljemålning, Johan Heijer (1876-1961), Sverige. Blomsterstilleben. Signerad, daterad -47. Olja på duk, 47x39

Konditionsrapport: skadad ram

Johan Heijer, svensk bildkonstnär född 1876, död 1961.

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 1 april 2019
kl 19:50:13

Johan Heijer

Läs mer om Johan Heijer